Plaża

Plaża w Rogowie jest jedną z najpiękniejszych na Polskim Wybrzeżu! Jest wyjątkowo szeroka i malownicza, zamknięta wydmami i ścianą lasu. Na plażę prowadzą liczne wejścia, co pareset metrów.

Więcej

Rowery

Okolice Rogowa można wygodnie zwiedzać na rowerze. Wytyczone szlaki są wyjątkowo malownicze, wygodne i będą odpowiadały poziomem trudności nawet niewprawionym rowerzystom.

Więcej

Jezioro Resko Przymorskie

W odległości 10 minut spacerem znajduje się Jezioro Resko Przymorskie, będące pozostałością po zatoce morskiej. Jest to idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych, takich jak windsurfing, żeglarstwo czy kajakarstwo. Po wykupieniu pozwolenia, na jeziorze można też wędkować.

Więcej

Wędkowanie

Rogowo jest świetnym miejscem dla fanów wędkarstwa dzięki sąsiedztwu jeziora i morza. Jest sporo firm oferujących codziennie rejsy wędkarskie po Bałtyku. Wędkowanie na pobliskim jeziorze, czyli Resku Przymorskim, wymaga wykupienia odpowiedniego pozwolenia.

Więcej

Lasy

Spacery, bieganie, rowery, grzybobranie... warto znaleźć jak najwięcej pretekstów by spędzać czas w okolicznych lasach.

Więcej

Forty Rogowo

Rogowo jest miejscem o ciekawej historii, tu bowiem znajdowała się niemiecka baza wojskowa w czasie II wojny światowej, a Jezioro Resko Przymorskie było lądowiskiem wodnosamolotów.

Więcej

Kołobrzeski Park Linowy

Okolice Rogowa oferują też atrakcje dla gości spragnionych niezapomnianych wrażeń!
Może je zapewnić np.: Kołobrzeski Park Linowy.

Więcej

Spływ kajakowy Regą

Morze i jezioro to nie wszystko! W okolicy przepłwa rzeka Rega, czwarta co do wielkości polska rzeka wpadająca bezpośrednio do Bałtyku. Jest to jedna z najpiękniejszych tras kajakowych północnej Polski.

Więcej